YAŞASIN CUMHURİYET TENİS TURNUVASI TAMAMLANDI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

YAŞASIN CUMHURİYET TENİS TURNUVASI TAMAMLANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi ve Bandırma Tenis Kulübünün 15 – 26 Ekim tarihleri arasında ortaklaşa düzenlediği tenis turnuvasının şampiyonları belli oldu.

Kıyasa mücadelenin yaşandığı turnuva, 84 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Turnuvada; turnuva direktörlerine, antrenörlere, dereceye giren birinci ve ikincilere kupa ve ödüller verildi. Turnuva’nın birincileri Tek Kadınlar Kategorisinde Pervin Bozkurt, Yeni Başlayan Erkekler kategorisinde Nezirhan Bora, Yeni Başlayan Kadınlar Kategorisinde Damla Eren, Tek Erkekler Kategorisinde Ferhat Dizman oldu. Final Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur ve Meclis Üyesi Aydın Yağar’ın katılımıyla gerçekleşti. Turnuva sonrası konuşan Başkan Yardımcısı Ozan Onur; “ Cumhuriyet Bayramımızı güzel bir etkinlikle taçlandırdık. Finale yakışır bir müsabaka oldu. Tüm sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.