VALİ ŞILDAK: SALGINA KARŞI HER YÖNTEMİ VE BÜTÜN İMKANLARI KULLANARAK MÜCADELE YÜRÜTÜYORUZ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ ŞILDAK: SALGINA KARŞI HER YÖNTEMİ VE BÜTÜN İMKANLARI KULLANARAK MÜCADELE YÜRÜTÜYORUZ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
İlimizin yaşanan vaka artışı sonucunda çok yüksek riskli grupta yer alması nedeniyle hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında da denetimler devam ediyor.
Vali Hasan Şıldak sosyal medya hesaplarından vatandaşları tedbirlere uyma noktasında sık sık uyararak Dinamik Denetim Modeliyle gerçekleştirilen denetimlerin kapsamlı olarak devam ettiğini belirtti.
Vali Şıldak bugünkü paylaşımda, denetimlerde önemli rol sahibi olan kolluk kuvvetlerine teşekkür ederken;
“Balıkesir genelinde sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin denetimlerimiz kapsamlı olarak devam ediyor.
Denetimlerde görev alan bütün kolluk personelimize ve kurallara uyan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum…” ifadelerini kullandı.
Vali Şıldak ayrıca yaptığı açıklamada; çok sayıda broşür bastırılarak ilin her noktasında ekipler tarafından özellikle kadınlara ulaştırıldığını, broşürde ev ziyaretlerinin sakıncaları ve hastalığın en büyük bulaş alanı olduğuna dikkat çekildiğini belirtti. Her tür ev ziyaretinin virüsün yayılımını arttırdığını dile getiren Şıldak, her bir vatandaşımızın kurallara uymasının gerekli olduğunu tekrarladı.
Salgına karşı bilgilendirme çalışmalarından bir başkasının da okullar vasıtasıyla sürdürüldüğünü açıklayan Vali Hasan Şıldak, okullarda sınıf öğretmenlerinin bütün anne velilerini arayarak kuralları hatırlattığını, ziyaret yapılmamasını rica ettiklerini ifade etti.
Salgını kontrol altına almak amacıyla her yöntemi uyguladıklarını, her imkanı kullandıklarını vurgulayan Şıldak her bireyin kendi tedbirini eksiksiz olarak uygulamasının vicdani bir sorumluluk ve vatandaşlık görevi olduğunun altını çizdi.

Bir önceki yazımız olan EV ZİYARETLERİNE SON VERİLMELİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.