TRT MÜZİK "ALATURKA AKŞAMLAR" KONSERİ'Nİ BANDIRMA'DA CANLI YAYINLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TRT MÜZİK “ALATURKA AKŞAMLAR” KONSERİ’Nİ BANDIRMA’DA CANLI YAYINLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

TRT Müzik Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı’nı Yücel Yılmaz’ın desteği ile Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda 20.000 kişiye muhteşem bir canlı yayın konseri verdi.

TRT Müzik “Alaturka Akşamlar” programını izlemek için Bandırma’ya Erdek, Gönen, Manyas, Edincik, Susurluk’tan da çok sayıda vatandaşlar geldi. Protokolde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Yönetim Kurulu, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdür Mutlu Aslan ve kalabalık bir Daire Amir Müdürü ile Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencileri de katıldı.

TRT Müzik Kanalı’nın  Bandırma’dan yaptığı canlı yayına katılan  vatandaşlara TRT Ekipleri binlerce Türk Bayrağı hediye etti. Vatandaşlar Türk Bayraklarını ellerinde sallayarak, sanatçıların söylediği şarkılara eşlik etti.

Konser sonunda sahneye çıkan ünlü ses sanatçıları, Bandırmalı hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. TRT Müzik Canlı Yayın Konseri için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi büyük bir kamyon ile jeneratör getirerek sahnenin ışıklandırılmasını sağladı. TRT Müzik ekibi, Bandırma konseri için 60 kişilik teknik ekibi ile geldi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.