TOLGA TOSUN'DAN EZBER BOZAN BAŞKANLIK SİSTEMİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TOLGA TOSUN’DAN EZBER BOZAN BAŞKANLIK SİSTEMİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Millet ittifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Av.Tolga Tosun dün akşam düzenlenen Yükselen Şehir Bandırma Platformu aday tanıtım buluşmasında ezber bozan açıklamalarda bulundu.

Tosun göreve seçildiğinde yapacağı ilk çalışmalar arasında başkanlık makamı kapısını çıkartmak, makam şöförü, makam arabası ve sayısı 6’yı bulan korumaları kaldırtmak olacağını sözlerine ekledi.

Göreve geldiğinde halktan kopmayacağını vurgulayan genç başkan adayı Tolga Tosun açıklamalarına “Sen ben demeden, kimseyi ayırmadan ayrıştırmadan el birliğiyle , gönül birliğiyle Bandırma’yı yönetmeye hazırız. Yükselen Şehir Bandırma Platformu’nun düzenlediği toplantıda projelerimizi anlattık ve soruları yanıtladık. Benim tek istediğim şey; hepimiz BANDIRMA için birlikte çalışacağız. Tüm kurum kuruluşlarla, sivil toplum örgütleriyle, derneklerle ve Bandırma’nın her bireyiyle sürekli iletişim içinde olacağız ve dertlere derman olacağız. Kazanan Bandırma olsun.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.