TİCARET ODASI MECLİS ÜYESİ ALİ KOZLUCALI BANDIRMASPOR'A BAŞKAN MI OLUYOR ? | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TİCARET ODASI MECLİS ÜYESİ ALİ KOZLUCALI BANDIRMASPOR’A BAŞKAN MI OLUYOR ?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor kulüp başkanı Göksel Karlıhan başkanlığı bırakacağı açıkladıktan sonra son günlerde kamuoyunda en çok konuşlan konu Ali Kozlucalı’nın kulüp başkanı olacağı anlatılıyor. Bandırma Ticaret Odasında 2 dönemdir meclis üyesi olan Orta CAFE işletme sahibi Bandırma’nın sevilen işadamı Ali KOZLUCALI’nın ismi kulüp başkanlığına yakışır diye kamuoyu konuşuyor. Aldığımız duyumlara göre Ali KOZLUCALI çok önemli işadamları destek çıkacakmış, Ali KOZLUCALI “para durumunu çözeceğiz yönetimi yavaş yavaş oluşturuyoruz bordo beyazlı Bandırmaspor takımını sattırmam. Bandırmaspor takımı ortada kalmaz bu zor günlerde geçecek geçen sene kulüp başkanı Göksel Karlahan’ın yaptığı başarılı çalışmaları bende yapmak istiyorum” dediği aldığımız duyumlar içinde yer alıyor.

Görevini yakında bırakacağını belirten Bandırmaspor kulüp başkanı Göksel Karlahan “Ali Kozlucalı başarılı çalışkan bir arkadaşımız Bandırmaspor kulüp başkanlığını başarı ile yürütebilir bizde kendisini Bandırmaspor taraftarları gibi destekliyoruz”

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.