foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

SÜLEYMAN ÖZDEMİR’DEN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

PROF. DR. SÜLEYMAN ÖZDEMİR 5 (3)
Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesajı:

Vatanımızın her karışında, kahramanca verilen zorlu mücadeleler sonucu kazanılan Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümüne ulaşmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Cumhuriyetimiz, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün en önemli teminatlarından biridir. Atalarımızdan aldığımız bu kutsal emaneti, bizden sonraki nesillere daha da yücelterek teslim etmek bizim, hepimizin en büyük görevimizdir.
İnanıyorum ki Türk milleti şanlı geçmişinden ve yakın tarihinden aldığı ilhamla daha aydınlık yarınlar oluşturacak ve gelecek kuşaklara bu önemli değerleri aktaracaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Bandırma ve Balıkesir olmak üzere tüm milletimizin, üniversitemiz personeli ve öğrencilerimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.