"ŞEN MAKAS" BANDIRMA'DA SAHNELENDİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

“ŞEN MAKAS” BANDIRMA’DA SAHNELENDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Sahnelendiği ilk günden bu yana gişe rekorları kıran “ŞEN MAKAS”
Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajansı organizasyonu ile dün akşam saat 20.00’da Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi’nde sahne aldı.

Charlie Chaplin Komedi ödülü alan tek oyun olma özelliğine sahip olan Şen Makas dünyanın tüm ülkelerinde yıllardır sahneleniyor. Oyunun sosyal medya kullanımının yoğunlaştırıldığı yeni versiyonu Nedim SABAN tarafından yepyeni bir yorumla Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajansı organizasyonu ile dün akşam Barış Manço Kültür Merkezi’nde Bandırmalılar ile buluştu.

Yaklaşık 400 kişinin izlediği oyunun organizasyonunu üstlenen ve yaptığı işlerle sektörünü başarıyla temsil eden Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajans Başkanı Ali Gönen Gönenden yaptığı açıklamada “Bandırma kültür ve sanat faaliyetlerini seven bir şehir. Ulusal tiyatrolar ve tanınmış oyuncular da Bandırma’yı iyi biliyor. Biz Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR olarak yaptığımız organizasyonlar, ulusal çaplı oyunlar getirerek Bandırma’da bir tiyatro kültürü oluşturmaktan büyük gurur duyuyoruz. Mevcut fiziki şartlar elverdiği kadar TV’den, sinemadan, tanıdığımız büyük oyuncuları getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu akşam sahnelenen “Şen Makas” uzun zamandır takip ettiğimiz ve Bandırmalı tiyatro severlerle buluşturmak istediğimiz bir oyundu. Bu akşam nihayet bunu gerçekleştirebildik. Oyunun biletleri 15 gün öncesinden bitti ve oyunun sonunda seyirciden tam not aldı. Bu bizim için büyük bir mutluluk.” Dedi.

Seyirciler bir kuaför salonundaki olayların tüm ayrıntılarına tanıklık ederek, hem oyuna katıldılar hem de katıla katıla güldüler. Kuaför salonuna sızan katili oyunculara soru sorarak belirlenen ve seyircinin oy oranına göre oyunun sonu her sahnelendiğinde değişiyor. Melek BAYKAL’ın şen bir dulu oynadığı oyunun diğer rollerinde Bülent SEYRAN, Özgür YETKİNOĞLU, Cem GÜLER, Müge KEMENT ve Jess MOLHO yer aldı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.