“ŞEN MAKAS” BANDIRMA’DA!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahnelendiği ilk günden bu yana gişe rekorları kıran, Amerikan Tiyatro Tarihinin en uzun süreli oynanan oyunu olarak Guinness Rekorlar kitabına girmeyi başaran “ŞEN MAKAS”

Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajansı organizasyonu ile 26 Şubat 2020 Çarşamba akşamı saat 20.00’da Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi’nde.

Seyirciler Oyuna dahil oluyor, final hep değişiyor

Charlie Chaplin Komedi ödülü sahibi olan oyunda, seyirciler de oyuna dahil oluyor ve bir kuaför salonundaki katili,  oyunculara sorular yönelterek belirliyor. Oyunun finali her defasında seyircinin istediğine göre değişiyor. Seyirci bazen oynuyor, bazen sorgu yaparak, bazen oy vererek katılıyor ama hep katıla katıla gülüyor.

Oyunu Nedim Saban Yönetiyor

ABD’nin yanı sıra dünyanın bütün ülkelerinde başarıya sahnelenen oyun, 1997 yılında ülkemizde Tiyatrokare tarafından büyük başarıyla sahnelenmiş ve gişe rekorları kırmıştı. Yönetmenliğini Nedim SABAN’ın yaptığı oyunun güncellenen halinde, hayatımızda önemli bir yer kaplayan sosyal medya gerçekliği daha fazla öne çıkarılıyor.

Melek Baykal Oyunda Şen Bir Dul Kadını Canlandırıyor

Bu interaktif komedide Melek BAYKAL, şen bir dul kadını oynuyor. Seyirci Melek BAYKAL’ın yanı sıra Bülent SEYRAN, Özgür YETKİNOĞLU, Cem GÜLER, Müge KEMENT, Jess MOLHO’dan yardım alarak suçluyu bulmaya çalışıyor.

 

Rezervasyon: 0(553) 584 04 28

Bilet Satış: Cömert Kurukahve

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“ŞEN MAKAS” BANDIRMA’DA!

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x