SELİM PANÇ ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SELİM PANÇ ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Dr. Selim Panç Bandırma CHP İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Panç’ın adaylık açıklamasına CHP Eski Milletvekili ve geçmiş dönem belediye başkanlarından Sedat Pekel başta olmak üzere, belediye meclis üyeleri, ailesi ve partililer katıldı.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI VE ESKİ MİLLETVEKİLİ SEDAT PEKEL’DEN PANÇ’A DESTEK!

İşte Panç’ın adaylık açıklaması;

Değerli Basın Mensupları ;

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Benim iki büyük eserim var. Biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi” dediği ve bu çok kıymetli eserlere canı pahasına sahip çıkacak olan partimizin değerli üyeleri ve toplumu doğru bilgilendirmek adına zor şartlarda çalışan basın emekçisi dostlarımız; değerli zamanınızı ayırıp toplantımıza geldiniz. Sizleri yanımda görmekten onur duydum. Hepiniz hoş geldiniz.

Bugün burada toplanmamızın nedeni, benim için önemli olan bir kararı sizlerle paylaşmak istememdir.

Hepiniz biliyorsunuz ki 25 Ocak 2020 tarihinde ilçe kongremiz yapılacak. Kongremizin bir şölen havasında geçmesi en büyük dileğimiz. Cumhuriyet Halk Partisinin iktidar yürüyüşünde üzerine gölge düşmesini istemiyoruz. Yurt genelinde şimdi oluşturulacak yönetimler, partimizi iktidara taşıyacak kadrolar olacak. İktidara ayrışarak, bölünerek, küçülerek gidilemez. Bizler birleşerek, çoğalarak iktidara yürüyebiliriz. Siyasi yaşamımda da üstlendiğim tüm görevleri, büyük bir ciddiyet ve özveri ile partimin değerlerini içselleştirerek yerine getirmeye çalıştım. Ülkem için, insanlar için yaptığım tüm görevleri kutsal bildim. Elimi taşın altına koymaktan hiç çekinmedim. Hizmet için yarıştım. Yarış bitince kucaklaştım ve görev bilinciyle hareket ettim. Kendimi büyük bir ailenin ya da büyük bir ekibin üyesi olarak gördüm. Mesleğim gereği olsa gerek, insanların iyi bir şekilde yaşamalarına devam etmeleri benim için hep öncelik oldu.

Tercihimi her zaman sevgiden, barıştan, birliktelikten yana kullandım. Partili dostlarımın kalplerini kazanmak ve sonrasında da bu büyük güzel aileme yeni üyeler, yeni ekip arkadaşları, yeni aile üyeleri kazandırmak istiyorum.

Seçilmiş olduğum Bandırma Belediyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliklerinden istifa edip, tarihi bir görev ve sorumluk üstlenerek, Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı görevine talibim. Sizlerle birlikte çoğalacağımıza inanıyorum. İktidara gideceğimiz bu yolu, hiçbir üyemizi kaybetmeden, yenilerini ekleyerek birlikte yürümeyi istiyorum.

El ele, omuz omuza, gönül gönüle, iktidara birlikte yürümeye var mısınız?

Herkesi sevgi ve saygı ile kucaklıyor, Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı adaylığımı sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum. Yaşasın Cumhuriyet ,Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk ,Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi..

DR.SELİM PANÇ

CHP BANDIRMA İLÇE BAŞKANI ADAYI

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.