foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

SAHİL YENİCE MAHALLESİ GÜZELLEŞİYOR

22831337_10213916008675122_182905259_o
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi zorlaşan hava şartlarına rağmen çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak Sahil Yenice Mahallesinin mahalle içi yolları yapılmaya başlandı.

Kırsal Mahallelerin uzun yıllardır hizmet almadığına dikkat çeken Belediye Başkanı Dursun Mirza: ”Bu mahallelerimiz yazın toz, kışın çamur içindeydi. Biz de kırsal mahalle olarak tanımladığımız köylerimize dokunuyor ve güzelleştiriyoruz. Sahil Yenice altyapı sıkıntısı olan mahallelerimizin başında geliyordu. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından mahalle içi yollarımızın yapımına başladık. Daha önce görev alanımızı kapsamamasına rağmen mahallemizin ana yolunun asfaltlanmamış bölümünü sıcak asfaltla yapmıştık. Yine mahalle sakinlerimizin talebi doğrultusunda açık alanda düğünlerini yapabilecekleri alanın zeminini yaptık ve aydınlatmasını yapmıştık. Şimdi de mahalle içi yollarımızı yapmaya başladık. Mahallelilerimiz güle güle kullansınlar” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.