Rektör Özdemir: Eğitim ayrımcılıktan arındırılmalı | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Rektör Özdemir: Eğitim ayrımcılıktan arındırılmalı

Paylaş
 

Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Özdemir, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne ilişkin mesaj yayımladı.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne ilişkin mesaj yayımladı. Kadınların toplumdaki yerlerine dikkat çeken Özdemir, “Ülkemizde kadınların yaşamakta olduğu bu problemleri ortadan kaldıracak çözüm odaklı çalışmalara her gün bir yenisinin eklendiğini görmek bizleri mutlu etmektedir. Ancak daha yapılması gereken çok iş olduğunu da söylemeliyiz” ifadelerini kullandı.

Özdemir mesajının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Bu önemli konuda toplumun her kesimine büyük görevler düşmektedir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi olarak biz de bu sorumluluk bilinci ile hareket etmekteyiz. Kadına yönelik her türlü ayrımcılıktan arındırılmış bir eğitim-öğretim ortamının sağlanması ve toplumumuzun bu konuda bilinçlendirilmesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün ifade ettiği anlamın sadece o günle sınırlı kalmaması temennisiyle, başta Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin çok değerli kadın çalışanları ve öğrencileri olmak üzere tüm kadınların bu anlamlı gününü kutlar, dünyanın her yerindeki kadınların da hak ettikleri değer ve saygınlığa ulaşmasını dilerim.”

KAYNAK: İlkhaber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.