ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İLE ULAŞIM PROTOKOLÜ İMZALANDI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İLE ULAŞIM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’nın kent içi trafik sorunlarını çözüme ulaştırmak için bugün Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Bandırma Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Başkan Tolga Tosun:” Artan nüfusla birlikte kent içi ulaşım sistemimizde tıkanıklıklar yaşanmakta. Üniversitemizin değerli hocalarının görüşlerini alarak kentimizdeki ulaşım sorununu çözüme kavuşturacağız. Mevcut ulaşım sistemindeki eksiklikleri tespit ederek tüm soruları çözecek ulaşım planlaması yapacağız. Bandırma, nüfusu 160 bine dayanmış büyük bir kent. Bunun farkında olarak şehrimizi en iyi şekilde dizayn etmeliyiz. Rektörümüz Süleyman Özdemir ve Üniversitemizin yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Bandırmamız için hayırlı olsun” dedi.

Protokol;  Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Onyedi Eylül Üniversite Rektörü Süleyman Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, daire amirleri ve üniversite yönetim kurulunun katılımıyla gerçekleşti.

Bir önceki yazımız olan YEŞİLAY TEMSİLCİSİ GAZETECİ YAMANER: ÖĞRENCİ BURSUMUZ 30 EYLÜLE UZATILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.