ÖNDER BALIKÇI'DAN ÖZKAN KILIÇ'A ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÖNDER BALIKÇI’DAN ÖZKAN KILIÇ’A ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma basınının duayen ismi ve yazar Önder Balıkçı, son olarak kaleme aldığı ‘’Gizemli Cennetsin Erdek’’ isimli kitabını, Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç’a imzalayarak hediye etti.

Bandırma basınına uzun yıllar hizmet vermiş ve saygın bir konumda yer alan Önder Balıkçı, yeni çıkan kitabıyla birlikte Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç’ı ziyaret etti. Keyifli geçen ziyarette deneyimli gazeteci ve yazar Önder Balıkçı, son çıkan  ‘’Gizemli Cennetsin Erdek’’ isimli kitabını, Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç’a imzalayarak hediye etti. Özkan Kılıç ziyaretten ve nazik hediyesinden ötürü Balıkçı’ya teşekkür ederken, ‘’Önder ağabey bizim için çok kıymetli bir isim. Bandırma’nın yetiştirdiği önemli değerlerin başında geliyor. Ziyaretinden dolayı çok mutlu oldum. Büyük emek ve özen ile hazırlanan, bölgemizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inandığım ‘’Gizemli Cennetsin Erdek’’ isimli kitabı için kendisini tebrik eder, nazik ziyareti için tekrar çok teşekkür ederim’’dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.