"O kurşunlar Bandırma Belediyesine sıkıldı" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“O kurşunlar Bandırma Belediyesine sıkıldı”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur’un 30 Nisan 2014 tarihinde üç kurşunla yaralandığı saldırının ilk duruşması Salı günü Bandırma Adliyesinde görüldü.

Bandırma 2.Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada; ilk ifadesine eklemeler yapan Ozan Onur, olay anını anlattı. Onur’un avukatları ise saldırıyı gerçekleştiren Hasan K’nın eylemi tek başına mı? Yoksa talimat alarak mı ? Gerçekleştirildiğinin araştırılmasını istedi. Mahkeme şahitlerin dinlenmesi için 20 Eylül tarihine ertelendi. Adliye çıkışında gazetecilere açıklamalar yapan Ozan Onur, saldırının kendine yönelik olduğunu ancak eylemin Bandırma Belediyesini hedef aldığının altını çizdi. Onur “Aslında bu saldırı belki bana yapıldı ama Bandırma Belediyesi’ne yapılmış bir saldırı olarak düşünüyorum. Mahkeme ilerledikçe detaylar daha da ortaya çıkacaktır. Saldırıyı yapan ifadesinde beni tanımadığını bile belirttiğine göre biz burada hukuka inanıyoruz. Haberi 5’te Hakim beye her şeyi açıkça anlattık” dedi. Biçki ve Atakay ”Ozan Onur’un yanındayız” Ozan Onur’a destek amacıyla CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, sendika başkanları da Adliyede hazır bulundu. Mahkeme sonra Ender Biçki, Ozan Onur’a destek olmak için mahkemeye katıldıklarını belirterek” Saldırı’yı gerçekleştirenleri bir kez daha kınıyorum. Adalete güveniyoruz .”dedi. Atilla Atakay’da olayın Ozan Onur’un şahsında Bandırma Belediyesine yapılmış bir saldırı olduğunu söyleyerek” Adaletin tecelli edeceğine ve bu menfur olayı gerçekleştirenin gerekli cezayı alacağına gönülden inanıyorum. Onur’un hep yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.