FAHRİ ATLI: ATIL YAPI OLARAK YÜZLERCE KİŞİYİ EV SAHİBİ YAPTIK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FAHRİ ATLI: ATIL YAPI OLARAK YÜZLERCE KİŞİYİ EV SAHİBİ YAPTIK

Paylaş
 

Bandırmalı ünlü iş adamı Fahri Atlı “Modern Atıl yapı olarak Bandırma’da yüzlerce kişiyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi

Münir Atlı’nın oğlu Fahri Atlı “Yeni projelerimiz devam ediyor. Şirketimiz AT-IL MODERN YAPI 2007 yılında kurulmuş olup ilk konut projemiz için güzide Bandırma’mızın en çok tercih edilen ve gelişmekte olan Paşakent Mahallesi tercih edilmiştir. AT-IL MODERN YAPI Bandırma’nın gözde ve merkezi noktalarında anahtar teslimi konut inşaatı yapmaktadır.Sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getirmeye çalışan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yasal kriterlerin ve mevzuat hükümlerinin yerine getirilmesi AT-IL MODERN YAPI ‘nın kalite yönetim sisteminin önemli bir parçasıdır ki özellikle bu konu sektörde müşterilerin en kolay mağduriyet noktasıdır. Bu tür kriterlerimiz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulamalarıyla gerçekleşmektedir. Birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olan firmamız, “Müşteri memnuniyeti ve güven”, “kalite ve sürat” ilkelerini esas alarak, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli, güvenilir hizmet sunan, müşteriye özel çözümler üreten ve inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.