MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUTLU ASLAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUTLU ASLAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, 2020-YKS sınavlarında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında düzenlenen törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, “Türkiye’de ilk 1000 öğrenci arasına girerek derece yapmayı başaran öğrencilerimiz ilçemize büyük bir gurur yaşattılar. Sizlerin huzurunda bir kez daha Enerjisa Bandırma Fen Lisesi’nden Özgür Akyaz, Özel Bandırma Birey Fen Lisesi’nden Sadi Mert Devekuşu, Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi’nden Öykü Ataş, Hasan Cihan Aylaz’ı, aileleri ve öğretmenlerini tebrik ediyorum.”dedi.

Zor ve Uzun Bir Maraton

Sınavları zor ve uzun bir maratona benzeten Aslan “Bunu keyifli hale getirerek, yılmadan yorulmadan hedefe uzanabilmek de gerçek bir başarıdır. Bu süreci yönetmeyi başarabilen öğrenciler ve aileler de gerçek bir tebriği hak etmektedirler. İlçemize bu gururu yaşatan öğrenciler ve ailelerini eğitim camiası adına kutluyorum. İnşallah iyi okullarda devam edecekleri eğitim hayatları nice başarılarla taçlanır” ifadesini kullandı.

Bandırma Eğitime Önem Verilen Bir İlçe

Öğrencilerin eğitim gördüğü okulların idarecilerinin de başarıda pay sahibi olduğunu dile getiren Aslan “Çocuklarımıza sağladıkları destek ve yardımları ile öğrencilerimize Türkiye derecesi yolunu açan okullarımızın tüm personelini de gönülden tebrik ediyorum. Umarım önümüzdeki yıllarda da yeni başarılar ile yüz akımız olmaya devam ederler. Bandırma eğitimin önem verildiği, eğitimde yatırımları ve başarıları ile dikkat çeken bir ilçemizdir. İnşallah bundan sonraki yıllarda başarımız artarak devam eder. Okullarımız da böyle başarılar ile motive olarak her sene çıtayı daha yükseklere çekebilirler. Biz bunun için koşturmaya her daim devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan YEŞİLAY TEMSİLCİSİ GAZETECİ YAMANER: ÖĞRENCİ BURSUMUZ 30 EYLÜLE UZATILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.