MHP İLÇE BAŞKANI YURTTAŞ BAKKAL: "ALMANYA'YA GİDECEK MECLİS ÜYELERİ YOL PARALARINI CEPTEN ÖDESİN" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MHP İLÇE BAŞKANI YURTTAŞ BAKKAL: “ALMANYA’YA GİDECEK MECLİS ÜYELERİ YOL PARALARINI CEPTEN ÖDESİN”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Milliyetçi Hareket Parti İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal basın toplantısı düzenledi.

Basın Toplantısı’na İl Başkanı Orhan Dereli, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Arabacı ve Bülent Avcuoğlu, MHP Belediye Meclis Üyeleri ve kalabalık bir MHP Üyesi ile gazeteciler katıldı.

Kahvaltılı basın toplantısında İl Başkanı Orhan Dereli yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı olarak güçlüyüz, il ve ilçede il başkan adayı olmak isteyenler istişare ile hareket etsin, sabırla beklesinler. Aday olmak isteyenler biraz sabrederlerse, iyi yerlere gelirler” dedi.

MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal: “Partimiz hakkında, etrafta kimse fitne fesat konuşup ortalığı karıştırmasın” dedi.

Başkan Bakkal “Almaya Kamen Kardeş şehrinin yıllardır Bandırma Belediyesi’ne hiçbir faydası olmadı. Şimdi Belediye bütçesinden Almanya Kamen gezisine gitmek isteyen Belediye meclis üyeleri var, zaten belediyenin kasasında para yok, halkın parasını çar çur edip turistik gezi için harcamasınlar. Almaya’ya geziye gidecek olan herkes yol parasını kendi cebinden karşılasın. Belediye’ye masraf çıkarılmasına karşıyız. Turistik gezi için Bandırma halkının paralarını kimse Almanya gezisinde harcayamaz. MHP olarak buna karşıyız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.