MECLİS ÜYELERİNİ TAM İSTERİM | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MECLİS ÜYELERİNİ TAM İSTERİM

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Milletvekilinden İlçe Başkanına fırça. 7 CHP’li Belediye Meclis Üyesinden 4’ünün “Cumhuriyet ortak değerimizdir” mesajının verildiği Fener Alayına katılım göstermesine kızan  Milletvekili Ahmet Akın, İlçe Başkanı Birgül’e “Meclis üyelerimiz nerede? Bu kadar önemli bir günde, belediye meclis üyelerimizi tam isterim” sözleriyle tepki gösterdi. 

‘ Hazırladığımız programa uyacağız’ diye Fener Alayına Hükümet Meydanından katılmamakta direterek, bazı partililerinin ve meclis üyelerinin tepkisini çeken CHP İlçe Başkanı Bülent Birgül’e Milletvekili Ahmet Akın’dan fırça geldi. Fener Alayına katılmak için Ankara’dan gelen Akın, 7 belediye meclis üyesinden 4’ünün Cumhuriyet kutlamalarına katılmasından İlçe Başkanı Birgül’ü sorumlu tutarak “Belediye Meclis üyelerimiz nerede? Bu kadar özel ve önemli bir günde meclis üyelerimizin tamamı burada olmalıydı. Bugünden daha önemli ne var” sözleriyle eleştirdi.

Tüm siyasi partilerin katılımıyla Gönen Belediyesinin öncülüğünde düzenlenen Fener Alayına, CHP’li Belediye Meclis Üyelerinden İbrahim Palaz, Öğünç Küçükkoyuncu, Mirayet Tutkal ile Semih Yücel katıldı.

Kaynak : gonenpostasi

Bir önceki yazımız olan " SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YENİ HİZMET BİNASI HAYIRLI OLSUN " başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.