KÖRFEZ'İN ARANAN EKİBİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KÖRFEZ’İN ARANAN EKİBİ

Paylaş
 

Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halkoyunları ekipleri, Körfezde yapılan etkinliklerin aranan ekiplerinden bir tanesi… Körfez ilçelerinde yapılan etkinlerde yaptıkları gösterilerle isminden söz ettiren Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halkoyunları ekibi aralıksız olarak gösterilerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Havran Belediyesi Himayesinde Yörük ve Oğuzboyları Derneği’nin düzenlediği “Yaren Gecesinde” ki etkinlikleri ile göz dolduran Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Gençleri, gelenek olarak düzenlenen Yaren Gecelerinde ki oyunları canlandırırken maniler ve geleneksel halkoyunları ile de izleyenlerden tam not aldı.

Gömeç’te Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Balıkesir Bir Büyük Aile oluyor” final etkinliklerinde açılış gösterilerini yapan Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halkoyunları ekibi ayakta alkışlandı. Açılış konuşmasını yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur da halkoyunları ekibinin oynadıkları değişik yörelere dem vurarak “gençler bize bu ülkede ki birlik ve beraberlik ateşini en güzel şekilde gösterdi onlara buradan teşekkür ediyorum” diyerek başarılarının devamını diledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.