Kırcı'nın Gündemi Onyedi Eylül Üniversitesi | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Kırcı’nın Gündemi Onyedi Eylül Üniversitesi

Paylaş
 

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile birlikte Ankara’da Bakanlıklar nezdinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Üniversite Genel Sekreteri İbrahim Ethem Arıoğlu ile birlikte Maliye Bakanı Naci Ağbal’ı makamında ziyaret eden Sema Kırcı, Başta Onyedi Eylül Üniversitesi olmak üzere ilçelerde kurulmuş olan diğer üniversitelerin sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu’nu da makamında ziyaret eden Kırcı, Yavilioğlu’na hayırlı olsun dileklerinizi iletti.
Sema Kırcı Onyedi Eylül Üniversitesi’nde yapılması planlanan çalışmalarda ilgili gerek Maliye Bakanı Naci Ağbal, gerekse Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’nun üniversitenin başarılı olması için her türlü konuda yardımcı olacaklarını ifade ettiklerini belirtti.

Kırcı ” Halen doktora çalışmalarını sürdüren bir öğrenci olarak ilçemizde üniversitemizin gelişmesi için gereken çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştirmeye çalışıyoruz, Bu noktada Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde yapılacak yatırımlar başta olmak üzere tüm çalışmaları gerek ilçemizde gerekse Ankara’da dikkatle takip ediyoruz. Bandırma, konumu itibari ile sanayi ve üniversite işbirliğinin önemli sonuçlar ortaya çıkarabileceği bir potansiyele sahip, gelecekte daha büyük bir sanayi ve ticaret merkezi haline gelecek olan Bandırma’da üniversite’nin stratejik bir yeri bulunuyor. Biz bunun bilinci ile bu noktada yapılacak çalışmaları adım adım takip ediyoruz. Üniversitemiz öğrenci kapasitesi ve uzman personeli ile Bandırma ve çevre ilçelere de önemli kazanımlar sağlayacaktır.” dedi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr Cengiz Yavilioğlu’nu Bandırma’ya davet eden Sema Kırcı gün içerisinde Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Dinçer Orkan, İl Başkan Yardımcısı Baki Yarımdağ, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sağay, Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir, Dursunbey İlçe Başkanı Akif Kandemir ile mecliste görüşmelerde bulundu.

 

Sema Kırcı 2

Sema Kırcı 1

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.