KARESİ'DE TEMİZLİK PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KARESİ’DE TEMİZLİK PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

7/24 ilçeye hizmet eden Karesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli iş güvenliği eğitimi aldı. Belediye personeli çalışırken nelere dikkat etmeleri konusunda görsel materyallerle bilgilendirildi.

İşyerlerinde yaşanması muhtemel iş kazalarına karşı tedbirlerini arttıran Karesi Belediyesi, kurumun farklı birimlerinde görev alan personele yönelik iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimlerini vermeye devam ediyor. Karesi AVM Toplantı Salonu’nda düzenlenen eğitimde İş Güvenliği uzmanları, belediye personeline bilgilendirmelerde bulunuldu. Eğitim kapsamında, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu hükümlerine göre işveren ve çalışanların, işyerindeki iş güvenliği ve iş sağlığının sağlanması ve mevcut koşulların iyileştirilmesi için yetki ve sorumluluklar ile önemine dikkat çeken uzmanlar, kamu veya özel sektör ayrımı olmaksızın bütün çalışanların kanun kapsamına dahil olduğunu söylediler.

Eğitimin sonunda İş Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanları, belediye çalışanlarından gelen konuyla ilgili soruları yanıtladılar.

Bir önceki yazımız olan SANSÜRÜN KALDIRILIŞININ YILDÖNÜMÜNDE CHP’Lİ AHMET AKIN: 24 TEMMUZLAR BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ MÜCADELE GÜNÜDÜR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.