foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KARATEPE: LİNÇ GİRİŞİMİ YAPILIYOR

8
Paylaş
 

Memur Sen Bandırma Şube Başkanı Mehmet Karatepe, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ensar Vakfı’nın, 37 yıldır bursları, yurt imkânları, ihtisas merkezleri ve yayınları ile ülkenin dört bir köşesinde vakıf hizmeti sunan bir değer olduğunu söyledi.
Ensar Vakfı’nın geçmişinin ve tüm hizmetlerinin, sosyal medyadaki algı operasyonuyla bir kalemde silinip atılmaya çalışılması kabul edilecek bir durum olmadığına dikkat çeken Karatepe, “Tüm misyonu İslam’ı doğru anlatmak, buna dair sayısız akademik yayın yapmak ve daha ötesi iyilik ve yardım dağıtmak üzerine kurulmuş bir kurumun bu tarz çirkin bir vakayla gündeme getirilmesi hepimizi derinden sarsmıştır. Ancak tüm bunlar olup biterken, Ensar Vakfı’nın geçmişinin ve tüm hizmetlerinin, sosyal medyadaki algı operasyonuyla bir kalemde silinip atılmaya çalışılması kabul edilecek bir durum değildir. Bazı kesimler gerçeği saptırarak, bulduğu bu fırsatı değerlendirip Ensar Vakfı üzerinden çirkin bir kimlik giydirmek derdine düşmüştür” ifadesini kullandı.
-Art niyet var
Son günlerde bir sapığın yaptığı iğrenç fiilden dolayı Ensar Vakfı ve onu destekleyenler hedef alındığının altını çizen Karatepe, “Kaldı ki bu sapığın Ensar Vakfı ile oraya uğramaktan başka hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Şu iyi bilinmelidir ki, Ensar Vakfı camiası böyle bir fiilin içinde olmadığı gibi, kuruluşundan bu yana her türlü ahlaksızlığın karşısında olmuş ve onlarla mücadeleyi esas almıştır. 200’e yaklaşan şube sayısıyla milyonlarla yüz yüze olan bir vakfın bir ahlaksızın fiili ile suçlanması ve linç edilmeye çalışılması tamamen art niyetlidir” dedi.

Bir önceki yazımız olan ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYELERİ BAŞKAN MİRZA’YI ZİYARET ETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.