foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KARACABEYLİLER İLÇE SPORUNA SAHİP ÇIKIYOR

KARACABEY
Paylaş
 

Son dönemde elde sportif başarılarla dikkatleri üzerine toplayan ve adeta bir sporcu patlaması yaşanan Karacabey’de, ilçe halkının spora verdiği destek artarak devam ediyor…

İlçe sporuna sunulan maddi ve manevi katkı, vatandaşların da haklı takdirini kazanırken, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, işadamı İlgay Berberoğlu’nu sponsorluk katkılarından dolayı plaketle ödüllendirdi.

“Memleketimize Desteğimiz Sürecek”

Gönlünün her zaman Karacabey’de olduğunu belirten ve doğup büyüdüğü kentin takımına, her zaman destek olmayı sürdüreceğine vurgu yapan işadamı İlgay Berberoğlu, ilçenin gelişimine katkı vermekten son derece mutluluk duyduğunu söyledi.

Ali Özkan: “Vatandaşlarımızın Duyarlılığı Gurur Verici”

İlçe sporuna, tüm Karacabeylilerin göstermiş olduğu maddi ve manevi desteklerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan da; “Tüm alanlarda olduğu gibi sportif konularda da hedeflerimizi ve gerçekleştirdiğimiz projeleri gören ve bizler gibi bu projelerle gururlanan, gerek Karacabey’de gerekse de şehir dışında yaşayan hemşerilerimiz, ‘Biz de Karacabeyimiz için ne yapabiliriz?’ sorusu ile taşın altına ellerini koymak için adeta birbirleri ile yarışır hale geldi. Bundan dolayı da ayrıca gurur duyuyoruz. Karacabey’i mutlu, modern insanların yaşadığı bir kent haline getirme yolunda tüm hemşerilerimizle birlikte, azim ve kararlılıkla yürümeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.