JANDARMA'DAN AVŞA, MARMARA, ERDEK YOLCULARINA KORONAVİRÜS DENETİMİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

JANDARMA’DAN AVŞA, MARMARA, ERDEK YOLCULARINA KORONAVİRÜS DENETİMİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir İl Genelinde olduğu gibi Marmara, Avşa Adalarında Jandarma ekipleri Koronavirüse karşı vatandaşları uyarıp, zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamaları konusunda bilgilendiriyor.

Balıkesir genelinde jandarma ekipleri yeni tip koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında alınan tedbirlerin uygulanıp uygulanmadığını denetliyor.

Balıkesir Valiliği’nden yapılan açıklamada “Jandarma ekipleri, İçişleri Bakanlığının yeni tip koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında, toplu taşıma araçlarında yolcu sayısının yarıya indirilmesi ve güvenli mesafede oturması, ateşlerinin olup olmadığı ve asayiş konularına ilişkin uygulanmasına yönelik denetimlere devam ediyor.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında; (165) unsur ile (501) personel, (81) piknik alanı, (30) göl/gölet, (58) sahil bandı, (61) ormanlık alanı, (249) toplu taşıma ve servis aracı, (11) pazar yeri ile (890) umuma açık yeri kontrol etti. Denetlemelerde (5) şahsa (1960) TL idari yaptırım uygulandı. denildi.”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.