İSTANBUL SİYASAL MEZUNLARI DERNEĞİ, VALİ ERSİN YAZICI'YI ZİYARET ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İSTANBUL SİYASAL MEZUNLARI DERNEĞİ, VALİ ERSİN YAZICI’YI ZİYARET ETTİ

Paylaş
 

Vali Ersin Yazıcı, İstanbul Siyasal Mezunları Derneği Kocaeli Grubunu makamında kabul etti.

Vali Ersin Yazıcı kabulde, aynı fakülteyi bitiren arkadaşlarıyla bir araya gelmelerine ve tüm mezunlarla tanışıp kaynaşmalarına vesile olan Siyasal Vakfının önemine vurgu yaptı.

Vali Ersin Yazıcı, devletin farklı mertebelerinde önemli görevler üstlenen değerli konukları Balıkesir’de ağırlamaktan onur duyduğunu ifade ederek, “Kamuda ve özel sektörde kariyer yapan Siyasal mezunlarının artık toplumun siyasal, sosyal, ekonomik ve kültürel tüm kesimlerinde ağırlığını hissettiriyor. Siyasal Vakfı üyesi olarak, vakfın çalışmalarına elimden geldiğince destek olmayı sürdüreceğim.” dedi.

Birlik ve beraberliğin öneminden bahseden Vali Ersin Yazıcı, kaynaşmanın sağlanmasından bu tür etkinliklerin önemli olduğunu vurgulayarak, mezunlarla tanışıp kaynaşmaya vesile olan Siyasal Vakfı Kocaeli Grubuna teşekkür etti.
Güzel bir sohbet havasında geçen ziyaret sonrası grup üyesi Ahmet Şahin’e ait bir fotoğraf, Vali Ersin Yazıcı’ya hediye edildi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.