İSMAİL OK'TAN ÖNEMLİ SEÇİM AÇIKLAMASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

İSMAİL OK’TAN ÖNEMLİ SEÇİM AÇIKLAMASI

Paylaş
 

Kuvay-i Milliye Kahramanlarının Muhterem Evlatları, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde seçtiğiniz Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur baskı ve tehditle istifa ettirildi. Bütün Türkiye’ye rezil olduk.

Bu hukuk dışı uygulama halkımızın iradesini yok sayarak aklıyla alay etmektir.

Öte yandan ulusal yayın yapan yandaş kanallarda bile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddiaları bütün Türkiye’de aylarca konuşuldu .

Ama yetki ve sorumluluk sahiplerinden hiçbir ses çıkmadı .

Hani hukuk devleti nerede ?

Tüyü bitmedik yetimin hakkını kim koruyacak?

Maalesef gözbebeğimiz evlatlarımızın geleceği  gasp edilmiştir

Kısacası sözün özü :

“Balıkesir Belediyesi iflas ettirilmiştir ve belediyemizi aylardır kimin yönettiği bile belli değildir.”

Büyükşehir Belediyesi’ndeki haksız hukuksuz adaletsiz ve liyakatsiz yönetimlerin verdiği zararı ve tahribatları burada yazmaya kalksak sayfalar almaz.

Kuvay-i Milliye  Kahramanlarının Yüksek Karakterli Muhterem Evlatları  hukuksuzlukların hesabını sormak için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri büyük bir sabırsızlıkla beklemekteler.

Saltanatlarının yıkılacağının farkına varan HARAMİLER algı operasyonlarına  hemen başladılar.

AKTROLLER harekete geçtiler bile .

Neymiş efendim!

Balıkesir’in bütün ilçelerinde belediye başkan adaylarını İsmail Ok belirleyecekmiş ! El insaf ! Bu külliyen yalan ve iftiradır.

Büyükşehir belediye başkanlığı adaylıklarında illerde hangi parti adayının yarışacağını belirleyen komisyon , aynı şekilde ilçeleri de belirleyecektir.

Bu tür dedikodularla fitne-fesat üreterek özellikle şahsımı ve İyi Parti’yi CHP tabanı ile karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar.

Daha önce İl başkanım Nedim Tuna Bey ile yapmış olduğumuz  basın açıklamasındaki bazı kelimeleri cımbızla çıkararak CHP tabanını tahrik edip aldatmaya kalkanların hevesleri kursağında kalmıştır. Çünkü CHP tabanı “ALDANAN ve ALDATANLARI” çok iyi bilmektedir. Şahsımın yalan iftira ve entrika ile hiçbir zaman işi olmamıştır . Kuvvacılar  bizi çok iyi bilmektedirler. Fazla söze gerek yok.

Özellikle Kuvay-i Milliye ruhuna  sahip olan CHP tabanı ülkemizde ve Balıkesir’de oynanan emperyal oyunların farkındadır .

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.