İLÇEMİZDE KORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILDI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

İLÇEMİZDE KORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İçişleri Bakanlığı’mızın 81 il valiliklerine gönderdiği “Covid- 19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler” konulu genelge doğrultusunda ilçemizde denetim yapıldı.

Genelge kapsamında temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarının yanı sıra her bir iş kolu için belirlenen kural ve tedbirler, ilçemizde kurulan denetim ekiplerimiz tarafından kontrol edildi.

İlçemizde yapılan denetimler kapsamında; Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar, Belediye Başkan Yrd. Sayın Metin OK, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Soner DURAN ve İlçe Sağlık Müdürü Sayın Dr. Başak ŞEN ILGAZ denetimlere katılarak eksik gördükleri konularda esnaflara uyarılarda bulundular.

81 ilimiz genelinde yapılan denetlemeler çerçevesinde, ilçemizde de kuaförler, kafeler, lokantalar, alışveriş merkezleri, taksiler, otobüsler, pazaryerleri, dernekler ile lokaller denetlendi.

Özelikle kafelerde ve lokantalarda birbirlerine yakın olarak oturanları uyaran Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar, sosyal mesafeye dikkat edilmesini istedi.

Denetlemeler sonunda konuşan Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar, uygulamaların Türkiye genelinde yapıldığını vurgulayarak “Bugün Bandırma’da spor salonları, dernekleri, lokaller, kuaförler, düğün salonları ve toplu taşıma araçlarında denetimler gerçekleştiriyoruz. Bu denetimleri yapma nedenimiz vatandaşlarımızı rahatsız etmek değil onların daha sağlıklı ortamlarda bulunmalarını sağlamaktır. Bu konuda alınan tedbirler neticesinde ilçemizde 8 günden bu yana yeni vaka yaşanmıyor. Vatandaşlarımızın tedbirlere uyması konusunda biraz daha dikkatli olmasını diliyoruz. Denetimlere katılan katkı veren Bandırma Belediyesine, İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve İlçe Sağlık Müdürlüğüne teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan KAMERGOLD MAĞAZALARINDA PIRLANTA ÜRÜNLERDE %50 İNDİRİM! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.