HUZUR VE GÜVEN İÇİNDE SEÇİMLERİ YAPACAĞIZ | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

HUZUR VE GÜVEN İÇİNDE SEÇİMLERİ YAPACAĞIZ

Paylaş
 
24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde alınacak güvenlik tedbirleri ile ilgili toplantı, Vali Ersin Yazıcı başkanlığında düzenlendi.
Daha önce vali yardımcıları ve kaymakamlarla bir araya gelen Vali Yazıcı, bu kez de siyasi partilerin il başkanları ve kurum amirleri ile toplantı yaptı.
Vali Yazıcı, Valilik Koca Seyit salonunda düzenlenen toplantıda, seçim takvimi süresince bütün kurumların kanunların verdiği görevleri eksiksiz yerine getireceğini ifade etti.
Toplantıya, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek, İl Seçim Kurulu Başkanı Ünal İzgi, Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Olcay, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay ve seçime katılacak partilerin il başkanları katıldı.

GAYRET GÖSTERECEĞİZ
24 Haziran’da yapılacak seçimin Balıkesir’de huzur ve güven içerisinde tamamlanacağına inandığını belirten Vali Yazıcı, “Seçim öncesi hazırlıkları, oylama günü ve sonrasında vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde oyunu kullanabilmesi ve vatandaşlık görevini ifası bizim denetimlerimiz ve anayasal düzen içerisinde gerçekleşecektir. Bunun için de idari ve güvenlik birimlerimiz gerekli planlamalar ile oylama sürecinde gerekli çalışmaları yapacaktır. İdari birimler ve ağırlıklı olarak güvenlik birimleri olarak bizim önceliğimiz, referandum sürecinin esenlik ve güvenliğinin temin edilmesi, özellikle il ve ilçe seçim kurullarından gelecek talep ve beklentilerin karşılanması, buna ilişkin tedbirlerin alınması, planlanmasıdır. Seçimlerin hayırlı olmasını ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Huzur ve güven içerisinde bir seçim için gayret göstereceğiz. “dedi.
Yaklaşık iki saat süren toplantıda, 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili başta seçimin huzur ve güven içerisinde geçmesi olmak üzere diğer tüm hususların yer aldığı sunumlar gerçekleştirildi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.