Hisdistan Cevizi Yağı | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Hisdistan Cevizi Yağı

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Hindistan cevizi yağı çok özel bir yağdır. Hindistan cevizi yağını etkili bir güzellik ürünü olarak kullanabilirsiniz…

Hindistan cevizi yağı, cilt ve vücut için çokça faydası nedeniyle şu anda oldukça popüler. Oda sıcaklığında katı olan bu yağ; cilt için doğal ve kolayca emilen bir nemlendiricidir. Hindistan cevizi yağı cildi korur, kırışıklıkları ve sarkmış cildi önler. İpeksi bir pürüzsüzlük için yüzünüze ve vücudunuza uygulayabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı çok özel bir üründür. Düzenli kullanmaya çalışın ve olumlu değişiklikleri fazla zaman geçmeden göreceksiniz.

Makyaj

Su geçirmez maskara kullanıyor ve hassas gözlere sahip bir insan mısınız? O zaman hindistan cevizi yağı makyajınızı temizlemek için ihtiyacınız olan şeydir. Yüzünüzün herhangi bir bölgesine uygulanabilir. Makyaj çıkarıldıktan sonra, yüzünüzü temizlemek için losyon kullanın. Ek olarak, makyaj fırçalarınızı yağ ile temizleyebilirsiniz. Bu, bakterilerin birikmesini önler.

Dudaklar

Bu mucize yağı dudak balsamı yerine kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı, dudaklarınızı yumuşak ve pürüzsüz hale getirebilir.

Selülit

Hindistan cevizi yağı selülitle savaşmanıza yardımcı olabilir. Yağ sık sık uygulanırsa, cildiniz daha pürüzsüz ve sıkı bir hale gelir.

Cilt

Hindistan cevizi yağı doğal bir nemlendiricidir. Özellikle kuru cilde sahip kişiler için önerilir. Nemlendirmenin yanı sıra yağ, sivilce ve siyah lekeleri tedavi edebilir. Ayrıca, cildinizin erken yaşlanmasını önler ve kırışıklıklardan korunmasına yardımcı olur.

Saç

Kışın saçlarınızın nemsiz ve kuru olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Saçlarınız rüzgar, düşük sıcaklıklar ve sert hava koşullarından zarar görür. Bu sorun doğal yöntemlerle çözülebilir. Zamanınızı ve paranızı pahalı losyonlara harcamak yerine hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz. Yağda ‘laurik’ adı verilen bir yağ asidi bulunur ve bu saçlarınızın daha iyi görünmesini ve güçlenmesini sağlar.

Kadinvekadin.net

Bir önceki yazımız olan Bandırma Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.