HALK MECLİSLERİ BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

HALK MECLİSLERİ BAŞLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Altıeylül Belediye Başkanı  Hasan Avcı, haftada bir gün farklı mahallelerden vatandaşlarla buluşacak. Halk Meclisi’nin ilk etkinliği 1. Gündoğan, 2. Gündoğan ve Gümüşçeşme mahallelerinden gelen vatandaşlarla gerçekleştirildi.

2. Gündoğan Mahallesi  15 Temmuz Şehitleri Parkı’nda bulunan Zeytin Dalı’nda yapılan kahvaltıyla başlayan Halk Meclisi;  1.Gündoğan, 2. Gündoğan, Gümüşçeşme mahalle sakinleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Başkan Yardımcısı Osman Ödemiş’in hazır bulunduğu kahvaltıda vatandaşlar duygu ve düşüncelerini paylaştı. Karşılıklı olarak istişare şeklinde gelişen toplantıda şikâyet ve önerileri dikkatle dinleyen Başkan Avcı vatandaşın taleplerini not ettirdi.  Kahvaltı sonrası Gazi Osman Paşa mahallesinde bulunan 15 Temmuz Şehitleri ve Ömer Halisdemir Anıtı’nı ziyaret edilerek hatıra fotoğrafı çektirildi. Halk Meclisi Başkan Hasan Avcı ile beraber Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM)’i  gezerek merkezin çalışmaları ve hizmeti hakkında bilgi aldı.

Halk Meclisleri  her hafta değişik mahallelerden vatandaşın katılımıyla Cuma günleri yapılacak.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.