FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ DUTLİMAN BAĞLANTI YOLU ASFALTLAMA ÇALIŞMASI'NA BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ DUTLİMAN BAĞLANTI YOLU ASFALTLAMA ÇALIŞMASI’NA BAŞLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Levent Mahallesi’yle Dutliman arasında kalan bağlantı yolunda Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince asfalt serim çalışmalarına başlandı.

 

Belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, bozuk ve mıcırlı zemininden çıkan toz ve dumandan vatandaşların rahatsız olduğu belirterek bu nedenler vatandaşlardan gelen yoğun talepler üzerine bağlantı yolunda yenileme çalışmalarını başlattıklarını söyledi.

 

Başkan Tolga Tosun çalışmalar hakkında şunları söyledi: “Asfalt tesisimizin hizmet vermeye başlamasıyla çalışmalarımızı hızlandırdık. Bir taraftan bozulan yerlerin tamirini yaparken diğer taraftan da ihtiyaç duyulan yerlerde asfalt çalışmalarına devam ediyoruz. Bugünde ekiplerimiz Levent Mahallesi Dutliman arasındaki bağlantı yolunda çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlantı yolunun yenilenmesiyle ilgili çok talep aldık. Çıkan tozdan rahatsızlık duyan vatandaşlarımızın ve bu bağlantı yolunun araçlarına zarar veremeyecek şekilde kullanıma uygun hale getirilmesi taleplerini bugün yerine getiriyoruz. Bununla birlikte ekiplerimiz birçok mahalle ve sokakta parke ve asfalt yama çalışmalarını yerine getiriyor. Kentimizin yenilenmeye ve bakıma ihtiyaç duyan tüm yollarını yeni hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.