ERDEMLERDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ERDEMLERDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Paylaş
 

Bandırma ve çevresine 32 senedir hizmet vermekte olan Bandırma’nın duayen doktorlarından çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Dr. Cihat Erdem, ortodonti uzmanı olan ve branşlarındaki başarıları ile tercih edilen kızları Dr. Sine Erdem ve Dr. Sinem Erdem ile birlikte çalışacakları yeni muayenehanelerinin açılış törenini gerçekleştirdiler.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanımız, ilçe kaymakamımız, hava üssü komutanımız, başsavcımız, ağırceza başkanımız, ilçe müftümüz ve ilçe milli eğitim müdürümüzün katılımı ile başlayan açılış kokteyli, Bandırma’dan ve civar il ve ilçelerden çok sayıda seçkin konuğun katılımıyla gerçekleşti. Kokteyl klasik müzik dinletisi ve çeşitli ikramlarla devam etti. Modern ve ferah tasarımıyla konukların büyük beğenisini toplayan muayenehanenin, sağlık alanındaki son teknolojilerle donatılmış olduğu da dikkatlerden kaçmadı.
Erdem ailesi, Bandırma’nın sağlık merkezi konumundaki Paşabayır mahallesi Atatürk Bulvarı’nda bulunan yeni yerlerinde hastalarını ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Haydar Çavuş Lisesi'nin Maç Programı Belli Oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.