EN AÇIK ŞEKİLDE DAYANIŞMA BEKLERDİK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

EN AÇIK ŞEKİLDE DAYANIŞMA BEKLERDİK

Paylaş
 

Başbakan Binali Yıldırım, Türki̇ye’de muki̇m di̇plomati̇k mi̇syon şefleri̇ onuruna, Çankaya Köşkü’nde verdiği akşam yemeğinde bir konuşma yaptı.

Son birkaç gün içinde meydana gelen terör olaylarında hayatını kaybeden güvenlik görevlileri ve vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Başbakan Yıldırım terör örgütü PKK’nın eylemlerine devam ettiğini ifade ederek şunları söyledi:

“Sivil, polis, asker ayrımı yapmadan, kadın, çocuk demeden insanları acımasızca, hunharca katleden bölücü terör örgütü PKK can almaya devam ediyor. Terör örgütü PKK dahil dünyada ülkelerin huzurunu bozan, istikrarını bozmaya çalışan, masum insanları öldürmek suretiyle korku ve kaos yaratan bütün terör örgütlerini lanetliyorum. Terör örgütleri birbiriyle işbirliği içinde demokrasimize, hukuk düzenimize, vatandaşlarımıza acımasız bir şekilde saldırıyor. İnsanlık suçu işleyen terör örgütleri ve herkes şunu bilmelidir ki ne Türkiye’de ne dünyanın başka yerlerinde asla ve asla sonuca ulaşamayacaklar, kirli emellerini gerçekleştiremeyecekler.”

Kaynak: Başbakanlık

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.