ÜSTÜMÜZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRDİK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ÜSTÜMÜZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRDİK

Paylaş
 

17 Eylül Stadın da Bandırma Belediyesi çalışmalarını yerinde inceleyen Dursun Mirza yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi

PTT 1.Lig’e yükselen Bandırmaspor’un ilk maçını kendi evinde oynayamayacak olmasından duyguğu üzüntüyü dile getiren Mirza, Bandırma Belediyesinin kendi üstüne düşen görevleri yerine getirdiğini söyledi.

Bandırma Belediye Başkanı ve Bandırmaspor Onursal Başkanı Dursun Mirza; “Taraftar Futbol için vazgeçilmez bir güçtür. Bandırmayı temsil eden ve Bandırman’nın en büyük markası olan Bandırmaspor’un, ilk maçını Bandırmaspor taraftarlarının önünde oynayamayacak olması beni de çok üzüyor. PTT 1.Lig kriterleri için, şampiyonluk maçından hemen sonra başlayan çalışmaları, yakından takip ettik. Biz üstümüze düşen her türlü görevi, verdiğimiz tüm sözleri zamanından önce yerine getirdik. Stat yetişsin diye Bandırmaspor Kulüp Yönetiminin de canla başla çalıştığını yakından biliyorum. Önümüzdeki hafta oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını sahamız hazır olmadığı için İzmir’de oynayacağız. Bu mağduriyetin son bulması için Spor Müdürlüğünün bir an önce stadımızı tamamlaması gerekiyor. Bu konuda tüm yetkili organlar en üst düzeyde çalışmalı ve daha fazla geç kalınmadan stat bir an önce bitirilip asıl sahiplerine, taraftarlarına teslim edilmelidir ”dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.