EĞİTİM VE İŞ DÜNYASINI BİR ARAYA GETİREN ZİRVE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EĞİTİM VE İŞ DÜNYASINI BİR ARAYA GETİREN ZİRVE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İnsana Dokunmak” sloganıyla gerçekleştirilen Balıkesir 1. İnsan Yönetim Zirvesi Balıkesir Sanayi Odası Konferans Salonu’nda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleriyle gerçekleştirildi. Alanında uzman 13 konuşmacının yer aldığı zirve, iş ve eğitim dünyasını bir araya getirdi.

Zirvede konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, insan kaynaklarının tüm kurum ve kuruluşlar için oluşturduğu öneme değindi. Yeniliklere hızlı bir şekilde uyum sağlamak gerektiğini vurgulayan Başkan Yücel Yılmaz, “Sürekli olarak kendimizi geliştirmemiz, trendleri takip etmemiz gerekiyor. Reel hayattaki tüm unsurların en önemli noktası insan kaynakları departmanı. İnsanın hayatta çok farklı şapkaları var. Ama Büyükşehir Belediye Başkanı 7 bin kişinin çalıştığı, şehir için dertlenen insanların bir arada olduğu büyük bir şirket ve her şeyinden sorumlu.” açıklamasında bulundu.

Başkan Yücel Yılmaz ayrıca Balıkesir’deki eğitim ve iş dünyasını bir araya getiren Balıkesir İnsan Yönetimi Platformu’na emekleri için teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.