EDREMİT'TE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

EDREMİT’TE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından 20 ilçede gerçekleştirilen iftar programlarının sonuncusu önceki akşam Edremit Şehit Hamdi Bey Meydanı’nda gerçekleştirildi. Yaklaşık 5.000 kişinin katıldığı iftar programına Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, AK Parti eski milletvekili İsmail Özgün Daire Başkanları ile birlikte Edremitliler katıldı.

Çocuklara yönelik Jonglör ve sihirbaz gösterileri ile başlayan iftar programı kuran tilaveti ile devam etti. Oruçların açılmasının ardından, Edremitliler’e seslenen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “20 ilçemizde kurduğumuz iftar sofralarında hemşerilerimizle birlikte iftar yapmanın, ekmeğimizi, yemeğimizi paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bizler için oldukça mutluluk verici bir durum. Belediyecilik demek, asfalt dökmek, taş döşemek, altyapı yapmak demek değildir. Halkla beraber olmak, onlara dokunmak gerekiyor. Biz bunu göreve geldiğimiz ilk günden bu yana özenle yapmaya çalışıyoruz. Bir yandan hizmetlerimizi sürdürüyoruz, diğer yandan halkımızın dertlerinle dertlenip, onların isteklerine cevap vermeye gayret gösteriyoruz. Bu sayede ilçelerimizi tekrar tekrar ziyaret ederek sorunları yerinde görüyor, anında müdahale edebiliyoruz” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.