DR. SELİM PANÇ, REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR'E TEŞEKKÜR ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DR. SELİM PANÇ, REKTÖR SÜLEYMAN ÖZDEMİR’E TEŞEKKÜR ETTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir belediye Meclis Üyesi  Dr. Selim Panç  , Bandırma 17 Eylül Üniversitesi  Rektörü Prof.  Dr. Süleyman  Özdemir’in  tarihi  Pertevniyal  Devlet  Hastanesinin  restorasyonunun  hızla bitirilmesine yönelik açıklamasının  mutluluk verici olduğunu söyledi.

Daha önce  tarihi hastanenin   kurtulması için hastane önünde basın açıklaması, İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde bir çok girişimlerde bulunduğunu belirten  Dr. Selim Panç  tarihi hastanenin Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesine tahsis edilmesi ve sonrasında  Rektör  Prof. Dr. Süleyman Özdemir  ‘in hastane restorasyonunu yakından takip etmesi sonucu binanın uygulama projesi ve röleve çalışması Balıkesir Valiliğince kabul edilerek süreç hızlandırılmıştır.

Dr. Panç; Sayın Rektör Özdemir ‘in yaptığı  yeni açıklamada binanın eğitim merkezi , sergiler, fuaye alanı olarak kullanılacak olmasının  da doğru ve iyi düşünülmüş proje olduğunu belirterek Sayın  Rektör  Prof. Dr. Özdemir ‘e Pertevniyal Hastanesinin kurtarılması ,  Bandırmalıların hizmetine sunulacağından  dolayı  kendisine teşekkür ederek,  Bandırma kamuoyu ve ilgili kurumlarda  kendilerine  her türlü desteği vermeye devam edeceğini  belirtti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.