Büyükşehir Susurluk’ta Ulaşımı Masaya Yatırdı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Susurluk AK Parti İlçe Başkanı Melih Bağırgan, Susurluk ulaşımının daha kaliteli bir hale getirilmesi için ulaşım sektörü temsilcileri ile Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. yetkililerini bir araya getirdi.

Susurluk ulaşımı ve ulaşım sektörünün sorunları Susurluk AK Parti İlçe Başkanı Melih Bağırgan’ın düzenlediği esnaf buluşmasında masaya yatırıldı. Belediye Dinlenme Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Halil Aygün, Büyükşehir Belediyesi Susurluk Ulaşım Amiri Aydemir Zeybek, Susurluk AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Adem Ersan, Susurluk Şoförler Odası Başkanı Abdullah Özen, Susurluk Akın Koop Başkanı Özgür Özgül, Susurluk Ser Koop Başkanı Hasan Alkan, Susurluk Has Koop Başkanı Mehmet Söylen’in yanı sıra taksici ve servis taşımacılığı yapan esnaflar katıldı.
“ŞOFÖR ESNAFI ŞEHİRLERİN GÖRÜNMEZ KAHRAMANLARI”
Şoför esnafının şehirlerin görünmez kahramanları olduğuna dikkat çeken AK Parti İlçe Başkanı Melih Bağırgan, “Her gün binlerce vatandaşımızı işyerine, okuluna, evine, sevdiklerine sağ salim ulaşmasını sağlıyorsunuz. Evinize helal kazanç götürmek için sabrınızla, çalışkanlığınızla dört teker üzerinde evinize ekmek götürmek için ter döküyorsunuz. Hakkınız ödenmez” dedi.
“SUSURLUK ULAŞIMINI EN KALİTELİ HALE GETİRMEK İSTİYORUZ”
Hem ulaşım sektöründeki yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini değerlendirmek hem de Susurluk ulaşımını daha kaliteli hale getirmenin yollarını masaya yatırmak için bir araya geldiklerinin altını çizen Başkan Bağırgan, “Hem sektör temsilcilerini hem de ulaşımın en önemli paydaşlarından olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş.’nin yöneticilerini bir masa etrafında toplamak istedik. Bizim derdimiz hizmet, sevdamız memleket. Susurluklu vatandaşlarımız ulaşımın en iyisini hak ettiği gibi şoför esnafımızın da omuzlarındaki yükün azaltılması gerekiyor. Bu kapsamda çok değerli bir amaç için bir araya geldik” diye konuştu.
“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNDE DİYALOG ÇOK ÖNEMLİ”
Ulaşımdaki kalitenin arttırılması noktasında diyaloğun önemine değinen Başkan Bağırgan, iletişim eksikliğinde küçücük sorunların bile dağ gibi büyüdüğünü anlattı. Ulaşım sektörü temsilcileriyle yapılan toplantının bu anlamda büyük önemi olduğunu ifade eden Bağırgan, “Bu sebeple insanlarla bir araya gelmek, konuşmak, sorunları çözmek ya da ortak çalışma alanlarında fikir alışverişinde bulunmak her zaman için yararlı diye düşünüyorum.” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA ADASI SEFERLERİNE BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Büyükşehir Susurluk’ta Ulaşımı Masaya Yatırdı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x