BİR MOTİVASYON VE SİNERJİ OLUŞTURMA MODELİ: BİGEP - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BİR MOTİVASYON VE SİNERJİ OLUŞTURMA MODELİ: BİGEP

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi, Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantı ile Karesi ve Altıeylül İlçeleri resmi/özel okul müdürlerine tanıtıldı.

Balıkesir Valiliği koordinasyonunda hayata geçirilip İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülecek olan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi, Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde Vali Hasan Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak, Altıeylül Kaymakamı Dr. Oktay Kaya, Karesi Kaymakamı  Abdulkadir Demir, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Altıeylül İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Karesi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sami Günnü, Karesi ve Altıeylül İlçeleri resmi/özel tüm okul müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantı ile okul müdürlerine tanıtıldı.

Balıkesir’in eğitim potansiyelini tüm paydaşları ile güçlendirmek amacıyla Balıkesir Valiliği himayesinde ve Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Vizyon Belgesinin “Mutlu Çocuklar, Güçlü Türkiye” hedefinin yol göstericiliğinde çeşitli alanlarda başarıyı izlemek ve geliştirmek için hayata geçirilen projenin amacı ve özel hedefleri hazırlanan tanıtım filmiyle katılımcılara sunuldu.
BİGEP Proje İzleme ve Değerlendirme Modülü hakkında da katılımcıların bilgilendirildiği toplantıda, başarıyı ölçmede uygulanacak değerlendirme ölçütleri ve gerçekleştirilecek ödüllendirme sisteminin detayları toplantıya katılanlarla paylaşıldı.
BİGEP’in, bir motivasyon ve sinerji oluşturma modeli olduğunu vurgulayan Vali Hasan Şıldak: “BİGEP, bir motivasyon ve sinerji oluşturma modelidir. Okul yöneticileri, öğretmenleri belirli hedefler etrafında toplamayı; Eğitim alanındaki tüm paydaşları dinamik ve istekli hale getirmeyi; Velileri eğitim sürecine dahil etmeyi; İldeki iş dünyasının eğitim alanına ilgisini çekmeyi; Gönüllü ve sonuç odaklı çabalarla tüm ilde izleme, takip, değerlendirme ve ödüllendirme mekanizmasını işleterek eğitimi birinci öncelik haline getirmeyi amaçlayan bir takım çalışmasıdır. Balıkesir’imizde de takım ruhu ile eğitim alanında çok güzel işler yapacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.