BELEDİYE ŞANTİYESİNDE BAKIM VE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI YERİNE GETİRİLDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Şantiyesinde Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak kullanılan Ambar ve Arşiv depolarında yenileme ve bakım çalışmaları tamamlandı. Eskimiş ve atıl durumda bulunan Ambar ve Arşiv depoları Destek Hizmetlerine bağlı ekiplerce başlatılan bakım çalışmalarının ardından daha sağlıklı ve temiz görünüme kavuştu.

Yeni dönemle birlikte Belediye Şantiyesindeki daha sağlıklı ve düzenli bir şekilde kullanılması amacıyla yapılan düzenlemelerin son şeklini yerinde inceleyen Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, çalışmalar hakkında ilgili amir ve personelden bilgi aldı.

İlk olarak Belediyenin Ambar Deposu olarak kullanılacak olan yeni deponun son şeklini yerinde inceleyen Başkan Tolga Tosun ardından uzun süre atıl durumda olan Arşiv Depolarının yeni halini takip etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tolga Tosun, Belediye Şantiyesinde bulunan Ambar ve Arşiv depolarının daha sağlıklı ve düzenli bir şekilde kullanılması adına bakım ve yenileme çalışmalarını başlattıklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Belediyemiz Şantiyesindeki atıl durumda olan depolarımızda bakım çalışmalarımızı başlatmıştık. Bakım ve yenileme çalışmalarımızı ilgili ekiplerimiz kısa sürede tamamladı. Yeni yaptığımız düzenlemeyle daha sağlıklı, temiz ve düzenli bir görünüme kavuşmuş oldu. Şu anda bu depolarımızı Ambar ve Arşiv Depolarımız olarak kullanacağız.” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BELEDİYE ŞANTİYESİNDE BAKIM VE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI YERİNE GETİRİLDİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x