Belediye-ETO işbirliğinde anlamlı kampanya | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Belediye-ETO işbirliğinde anlamlı kampanya

Paylaş
 

Erdek Belediyesi ile Erdek Ticaret Odası (ETO) İşbirliğiyle “Dolabında Durmasın Sokakları Isıtsın” Kampanyası başlatıldı.
Erdek Belediye Başkanlığı ile Erdek Ticaret Odası (ETO) Kadın Girişimciler Kurulu´nun ortak girişimiyle başlatılan kampanya ile kullanılmayan giyimlerin yıkanıp, ütülendikten sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kendilerine teslim edilmeleri istendi.
Kampanya hakkında bilgi veren Kadın Girişimciler Kurulu; Hava koşulları yüzünden dışarı çıkmak bile istemediğimiz bu soğuk kış günlerinde, sıcacık evlerimizde otururken soğuk havalardan şikayetçi olmak yerine, sokaklarda yaşam mücadelesi veren insanlara yardım etmenin yollarının düşünülmesi istendi.

 Kadın Girişimciler devamında şunları kaydetti: “Çünkü her insan bizim kadar şanslı olmayabilir. Başını sokacak sıcacık bir yuvası olmayan ya da tüm vaktini para kazanmak için sokaklarda geçiren bir sürü insan var. Ve birçoğunun önceliği sıkı sıkı giyinmek değil. Bizler, yardımlaşma ve paylaşmanın ön plana çıkması gereken bu zor zamanlar için çok anlamlı bir kampanyayı başlatmış bulunuyoruz.”
Yardım yapmak isteyen vatandaşların, kullanmadıkları giysilerini yıkayıp ütüledikten sonra, Erdek Belediyesi bünyesindeki Halk Masası ve Yalı Mahallesi Takunyacılar Sokağı´ndaki Doğruyol Apartmanının zemin katındaki işyerinde faaliyet gösteren Erdek Ticaret Odası (ETO) Kadın Girişimciler Kuruluna getirmeleri kaydedildi.
Haber Yeni Erdek Gazetesi

 

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.