BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN ERİKLİ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN ERİKLİ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Belediye Başkan Yardımcıları Metin Ok, Ozan Onur ve Daire müdürleri ile birlikte Erikli Mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledikten sonra açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Bugün Belediye Başkan Yardımcılarımız Metin Ok ve Ozan Onur ile birlikte erikli mahallemize geldik. Erikli Mahalle muhtarımız Recep Şahin kardeşim ile mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda yol, çöp, temizlik gibi beklentilerini karşılamak üzere daire müdürlerimiz ile mahallemizi gezdik. Mahalle sakinlerimizin bize aktarmış oldukları ihtiyaçlarını inşallah en kısa sürede çözerek vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmaya çalışacağız. Muhtarımızla mahalle sorunlarını yerinde görerek neler yapabiliriz konuştuk. İnşallah en kısa sürede Erikli mahallemizin sıkıntılarını gidererek, mahalle sakinlerimizin, isteklerini yerine getireceğiz” dedi

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un ardından konuşan Erikli Mahalle Muhtarı Recep Şahin: “Belediye Başkanımız Tolga Tosuna çok teşekkür ederim. Bize her zaman kapısını açtı arkamızda durdu. Bize söz verdiği hizmetleri yerine getirmek için bugün bizlerle bir araya geldi. Başkanımızla her zaman birbirimize destek vereceğimizi konuştuk. Ben şahsım ve mahallem adına Başkanımıza, yardımcılarına ve daire müdürlerine bizlere zaman ayırıp sorunlarımızın çözümü adına mahallemize geldikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.