BAŞKAN YILMAZ, ARTI 2 İSTİHDAM İÇİN KOLLARI SIVADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN YILMAZ, ARTI 2 İSTİHDAM İÇİN KOLLARI SIVADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın artı 2 istihdam seferberliği çağrısı üzerine Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da kolları sıvadı ve BAGİAD Başkanı Rahmi Kula ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek beyin fırtınası yaptı.

2014 yılında belediye başkanlığı koltuğuna oturduğu günden bu yana istihdam adına bir çok farklı projeyi başlatan ve destekleyen Başkan Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın artı 2 istihdam seferberliğine kayıtsız kalmadı. Aynı zamanda kendisi de iş adamı olan Yücel Yılmaz, daha önce yönetiminde yer aldığı Balıkesir Genç İş Adamları Derneği (BAGİAD)’ta yol arkadaşları ile bir araya gelerek artı 2 istihdam için neler yapılabileceğini masaya yatırdı.

DESTEĞİNİZİ GEREKLİ BULUYORUM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde ”Biz artı 2 istihdam sağlayacak olur isek, bu ülkemizin büyüme oranını daha genişletecek ve bu ülkeyi kıskananları da çıldırtacaktır. İş adamlarımıza sesleniyoruz. Her müessesemiz artı olarak ikişer kişi istihdam edecek olursa 11,1’i biz yükseltmeye devam ederiz. Bu halkımın işverenlere olan muhabbetini de arttıracaktır” diyerek çağrıda bulunduğunu belirten Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla başlayan +2 istihdam seferberliği bizler için önemli. Bizler Belediyeler olarak istihdama katkıda bulunmak için çalışmalar yürütüyoruz. Ben sizlerin bu konudaki desteğini, hem sizlerin hem halkımızın hem de şehrimizin ve ülkemizin gelişip büyüyebilmesi adına gerekli buluyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.