BAŞKAN UĞUR BİLİM FUARINI ZİYARET ETTİ.. | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN UĞUR BİLİM FUARINI ZİYARET ETTİ..

Paylaş
 
google haberlerde takip et

ÖĞRENCİLERİN BİLİM SERGİSİNDEKİ PROJELERİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, TÜBİTAK Bilim Fuarını ziyaret etti.

 

Karesi Belediyesi’nin proje ortakları arasında bulunduğu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı münasebetiyle Bilim Sergisi düzenlendi. Ortaokul ve liselerin Bilim Sanat Merkezindeki 88 öğrencinin 63 projesinin sergilendiği TÜBİTAK Bilim Fuarında renkli görüntüler yaşandı. Karesi Belediyesi Alparslan Türkeş Spor Kompleksinde gerçekleşen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Bilim Sergisi’ni Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Bilim ve Sanat Merkezi yetkilileri, Karesi Halk Eğitim Merkez Müdürü Mustafa Canseven, milli eğitim yetkilileri ile çok sayıda öğrenci katıldı.

 

BAŞKAN UĞUR ÖĞRENCİLERİ KUTLADI

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediyesi, Bilim ve sanat Merkezi, TÜBİTAK ve Balıkesir Üniversitesi’nin katkılarıyla ortaklaşa düzenlenen Bilim Sergisi’ndeki stantları tek tek ziyaret etti, öğrencileri dinleyip projeleri inceledi. Bilim projeleri hakkında bilgiler alan Başkan Uğur, dikkatle dinlediği öğrencileri yaptıkları çalışmalarından dolayı kutladı. Bu sergide geleceğin bilimadamlarını gördüklerini ifade eden Başkan Uğur, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Bilim Sergisi’nde emeği geçenleri kutladı. Başkan Uğur öğrencileri hazırladıkları bilimsel projelerinden dolayı özellikle tebrik etti. Geleceğin bilimadamları ve öğretmenleri Başkan Uğur ve beraberindekiler ile Bilim Sergisinin anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.