BAŞKAN TOLGA TOSUN'DAN MÜDÜRLER İLE STRATEJİK PLAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN MÜDÜRLER İLE STRATEJİK PLAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Paylaş
 

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Belediye Daire Müdürleri’yle bir toplantı düzenledi. Toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Ozan Onur, Metin Ok ve İsmail Ay hazır bulundu.

Yeni dönemle birlikte Belediye bütçe, hizmet ve çalışmalarını Stratejik Plan kapsamında uygulamaya almayı planladıklarını belirten Başkan Tosun, önümüzdeki hizmet yıllarında bir plan dahilinde Bandırma’ya hizmet edeceklerini söyledi.

Başkan Tosun; 2020-2024 yılları Stratejik Plan kapsamında amaç, hedef ve faaliyetlerle birlikte öncelikle Yerel Yönetim olarak Misyon, Vizyon ve Temel İlkelerin ortaya konulması ve bu doğrultuda diğer çalışmalara yön verilmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Tosuna toplantıda şu ifadelere yer verdi:

“Bilindiği gibi Stratejik Planlar yerel yönetimlerin 5 yıllık hizmet süreleri boyunca orta ve uzun vadeli amaçlarını, temel ilke ve politikalarını, hedef ve önceliklerini, performans ölçütlerini, bunlara ulaşmak için izlenecek yöntemler ile kaynak dağılımlarını içeren planlardır. Bu amaçla bizlerde belediye olarak müdürlüklerimizin birbiriyle olan koordinasyonunu daha etkin bir şekilde sağlanması, bütçe ve projelerin sağlıklı bir zeminde ele alınması gerektiğiniz düşünüyoruz. Önümüzdeki beş yıl boyunca bu plan kapsamında Bandırma Belediyesi olarak Büyükşehir ile iyi ilişkilerimizi geliştirmek, kentimize ortak akıl ile değer katmak istiyoruz” dedi.

 

Toplantıda, Stratejik Plan Çalışma Grubu tarafından yapılan inceleme ve çalışmalarla ilgili bilgi verilerek devam edildi.

Bir önceki yazımız olan MEVLİD KANDİLİ'NİN ÖNEMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.