BAŞKAN ORKAN'DAN MUHTARLARA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞKAN ORKAN’DAN MUHTARLARA ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Daha hızlı, kaliteli ve etkin hizmet üretmek amacıyla mahalle muhtarlarını ziyaret eden Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, muhtarların sorunlarını dinleyerek, mahallelerin ihtiyaçlarını  hakkında bilgiler aldı.

Vatandaşların istek ve beklentileri doğrultusunda hizmet üretmek için sık sık mahalle muhtarları başta olmak üzere vatandaş ve esnaflarla biraraya gelen Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor. Ziyaretlerinde muhtarların sorun ve ihtiyaçlarını tespit eden Başkan Orkan, belediye çalışmalarını da inceliyor. Muhtarların taleplerini dinleyerek sohbet eden Başkan Orkan, Karesi’nin yönetiminde ilçe sakinlerinin söz sahibi olması noktasında bu tür ziyaretleri önemsediklerini ifade etti. Mahalle kültürüne önem verdiklerini söyleyen Orkan, Karesi’nin her mahallesini daha yaşanabilir hale getirmek istediklerini söyledi.

Ziyaretlerine Üçpınar Mahallesi’nden başlayan Başkan Orkan, muhtar Mehmet Kas ile Karesi Belediyesi tarafından sürdürülen kilit parke döşeme çalışmalarını inceleyerek birim yetkililerinden bilgi aldı. Başkan orkan daha sonar 1. Sakarya Mahallesi Muhtarı İhsan Tonga, Kuvayi Milliye Mahallesi Muhtarı Hanife Güneş ve ertesi gün ise Toygar Mahallesi Muhtarı Osman Köse’yi ziyaret etti. Başkan Orkan Kocaavşar Mahallesi Muhtarı Şaban Aygören’I de belediyede ağırlayarak görüş alışverişinde bulundu.

DAHA YAŞANABİLİR KARESİ

Ziyaretlerde muhtarlar ile mahallelerin talep ve ihtiyaçlarını belirlediklerini, istişarelerde bulunduklarını söyleyen Başkan Orkan, “Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayacak, Karesi’mizin her bir mahallesini daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Hedefimiz her mahallemize eşit hizmeti sunabilmek. Bu hizmetleri yerine getirirken vatandaşlarımızın, vatandaşlarımız özelinde mahalle muhtarlarımızın görüşlerini önemsiyoruz, bu kapsamda sık sık istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın istekleri bizim için önemli” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.