foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANVİT AVRUPA’DA GALİBİYET SERİSİNE DEVAM ETMEK İSTİYOR

banvit_olimpija_6
Paylaş
 

    Banvit FIBA Şampiyonlar Ligi C Grubu dördüncü maçında Alman temsilcisi Medi Bayreuth takımını konuk edecek. 1 Kasım Çarşamba günü saat 18.00’de başlayacak olan karşılaşma S Sport’tan canlı olarak yayınlanacak.

FIBA Şampiyonlar Ligi’nin geçen sezonki finalisti Banvit, C Grubu’nda çıkacağı dördüncü maçında Almanya’nın Medi Bayreuth takımını konuk edecek.

Bu önemli karşılaşma öncesinde Turuncu – Yeşillilerde sakat oyuncu bulunmazken, Banvit’in Medi Bayreuth maçı kadrosunda şu isimler yer alıyor : Adonis Thomas, Damian Kulig, Tolga Geçim, Can Altıntığ, Erkin Şenel, Metehan Akyel, Andy Rautins, Gasper Vidmar, Rıdvan Öncel, Tony Taylor, Angelo Caloiaro ve Ragıp Berke Atar.

Banvit, Avrupa arenasında bugüne kadar oynadığı 118 karşılaşmada 67 galibiyet, 1 beraberlik ve 50 mağlubiyet alarak %56 galibiyet yüzdesi elde etti. Avrupa’da geçtiğimiz hafta zorlu Yunanistan deplasmanında AEK’i 70 – 74 mağlup eden Banvit bu karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılarak Avrupa’da galibiyet serisini üç maça çıkarmak istiyor. Banvit bu zorlu karşılaşmada taraftarının desteğini bekliyor.

FIBA Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda puan durumu ve dördüncü hafta programı ise şu şekilde :

ŞAMPİYONLAR LİGİ C GRUBU O G M A Y P Av.  
 
 
1- Medi Bayreuth (Almanya) 3 3 0 268 236 6 32  
2- Movistar Estudiantes (İspanya) 3 2 1 239 224 5 15  
3- SIG Strasbourg (Fransa) 3 2 1 240 225 5 15  
4- Umana Reyer Venezia (İtalya) 3 2 1 290 275 5 15  
5- Banvit BK (Türkiye) 3 2 1 262 261 5 1  
6- AEK (Yunanistan) 3 1 2 252 262 4 -10  
7- Petrol Olimpija (Slovenya) 3 0 3 260 260 3 -31  
8- Rosa Radom (Polonya) 3 0 3 255 255 3 -37  

 

31 Ekim 2017 Salı

20.30 Movistar Estudiantes (İspanya) – Petrol Olimpija (Slovenya)

 

01 Kasım 2017 Çarşamba  
19.30 AEK (Yunanistan) – Rosa Radom (Polonya)  
20.30 Banvit BK (Türkiye) – Medi Bayreuth (Almanya)  
20.30 Umana Reyer Venezia (İtalya) – SIG Strasbourg (Fransa)

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.