BANDIRMASPOR'A YARDIM KAMPANYASI BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMASPOR’A YARDIM KAMPANYASI BAŞLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

1 Eylül 2019 tarihine kadar UCK’ya başvuran oyuncularına 3 milyon TL ödemesi gereken Bandırmaspor’da yardım kampanyası başlatıldı. Bandırmaspor Kulüp Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, 1965’den, bugüne Bandırma’nın adını gururla tüm Türkiye’ye duyuran, Bandırmaspor’un zorlu bir dönemeçten geçtiğinin altı çizildi.

Açıklamada “Bugün #Bandırmalıyız olma günüdür. Bandırmalıysak artık hepimizin elini taşın altına koyma zamanıdır. Bandırmaspor’un ne olduğunu dosta, düşmana gösterme günüdür. Bu camianın en büyük gücü taraftarıdır. “#BANDIRMALIYIZ” kampanyasına katıl, Bandırmaspor’a destek ol, Bandırmaspor Kulübü Derneği’nin TEB Bandırma Şubesi 390 868 85 hesabı ve TR41 0003 2000 0000 0039 0868 85 iban numaralı banka hesabına yatıracağın para ne olursan olsun Bandırmaspor’un geleceği için çok kıymetli ve anlamlıdır” denildi.

Öte yandan Bandırmaspor Taraftarlar Derneği, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, alacaklarından dolayı UCK’ya baş vuran David Deniz Kılınç Nurettin Kayaoğlu Yunus Özdemir Berat Jonathan Ustabaşı Ramazan Evren Üstündağ Evren Güder Muharrem Efe Emre Akgün Ahmet Said Kıvanç Haluk Türkeri Timur Karagülmez ve Fatih Kıran’dan imzalarını geri çekmeleri konusunda çağrıda bulundu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.