ERDEK OCAKLAR'DA 7 YAŞINDAKİ KIZI ÖLDÜRENLER TUTUKLANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ERDEK OCAKLAR’DA 7 YAŞINDAKİ KIZI ÖLDÜRENLER TUTUKLANDI

Paylaş
 

Erdek Ocaklar’da 7 yaşındaki Selin Cebeci’yi öldürenler tutuklandı. Küçük kızın ölmesi üzerine Ocaklar’daki eğlence mekanları yas ilan ederek bir günlük ara verdi.

Erdek Ocaklar’da aralarında husumet bulunan iki kişi arasında çıkan silahlı kavga sonra yaralanan Selim Cebeci (9) 6 gün önce tedavisi için sevk edildiği Bandırma Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak yaşama veda etti.

6 gün önce Erdek-Ocaklar’da Erdem T. daha önce aralarında husumet bulunan Emrah S’nin Erdek- Ocaklar’da güvenlik görevlisi olarak çalıştığı gazinoya gelerek pompalı tüfekle ateş etmiş açılan ateş sonrasında gazinoda güvenlik görevlisi olarak çalışan Emrah S. (32), ve gazinoda müşteri olarak bulunan Selin Cebeci (9), Yasemin Sinem C (35), Ahmet S. (46) vücudunun değişik yerlerinden yaralanmıştı. İlk tedavileri Erdek Devlet Hastanesinde yapılan yaralılar ambulansla Bandırma Devlet Hastanesine sevk edilmişti. Ahmet T sevk edildiği hastanede vefat etmişti. Beyin ölümünü gerçekleşen Selin Cebeci ise 6 günden beri tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere kurtarılamayarak vefat etti. Olayla ilgili 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Bandırma Cezaevine konulmuştu.

Bir önceki yazımız olan KADINLAR MATİNESİ BİLET SATIŞI BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.