BANDIRMA'DAKİ SİTELERE ZORUNLU SULU BACA FİLTRESİ UYGULAMASI BAŞLADI! - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA’DAKİ SİTELERE ZORUNLU SULU BACA FİLTRESİ UYGULAMASI BAŞLADI!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kaloriferli siteler tarafından zorunlu baca filtresi kullanımı zorunluğu yönetmeliğinde pilot bölge seçildi.

Güney Marmara’nın il statüsündeki tek ilçesi Bandırma’da da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kaloriferli siteler tarafından zorunlu baca filtresi kullanımı yönetmeliği derhal uygulamaya konularak şehrimizdeki kaloriferli sitelerin bacalarına sulu baca filtresi takılmaya başlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Su-Kal Isı San ve Tic. Ltd. Şti. adına şirket yöneticisi Murat Çoban “Bandırma’da kömür ve fuel-oil ile ısınan kaloriferli sitelerin yöneticilerini bilgilendirerek daha temiz bir çevre ve daha güzel yarınlar için bilgilendiriyoruz. Firmamızın ürettiği %100 316 kalite krom çelik saçtan sulu baca filtresi Merkezi sistem apartman, site ve kooperatif kazanlarında, Okullar, yurtlar, oteller ve hastane kazanlarında, Fabrika kazanlarında,Pide ve ekmek fırınları tarafından tercih edilmektedir. 41 yıllık bölgemizdeki tecrübemiz ile güvenli ürün ve kaliteli hizmet anlaşımız ile hizmete devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.